دفتر حقوقی صالحین

، تمام امور قضایی، استشهادیه، امور انحصار وراثت ، اظهارنامه مالیات بر ارث ، حصر وراثت ، دادخواست های دیوان عدالت اداری ، شکایت کیفری ، تحقیق از شاکی ، تحقیق از متهم ، تحقیق از گواه ، امور کیفری چک بلا محل ، عدم پرداخت وجه چک ، سرقت ، امور ملکی، ازدواج و طلاق دارای تجربه و توانمندی بالایی می باشد. ایشان همچنین ۱۶ سال مدیر عامل یک شرکت تولیدی را به عهده داشتند و به تمام امور مربوط تولید و صادرات نیز تسلط دارند.
دفتر حقوقی صالحین به تازگی همکاری با مراکز اسپانیایی را آغاز نموده است و بصورت تخصصی مشاوره های حقوقی و تجاری ارائه می نماید. با توجه به حضور هموطنان زیادی در اسپانیا و گستردگی زمینه درخواست های موکلان این دفتر حقوقی که یکی از برترین موسسات مشاوره در ایران و اروپا است، این دفتر اقدام به ارایه روش نوین و بنیانی خدمات نموده است. امید است با استعانت پروردگار و با استفاده از خوش نامی، اعتبار و دانش بالای این دفتر حقوقی و مشاوران ایرانی و اروپایی آن، بتوانیم هموطنان را در انجام امور بین الملل و پیشبرد فعالیت ها و مقاصد حقوقی، اقتصادی و تجاری یاری نماییم.

 اقامت در آلمان، مهاجرت به آلمان، کار در آلمان ،مهاجرت کاری به آلمان، تحصیل در آلمان، زندگی در آلمان

مهاجرت کاری به آلمان تحصیل در آلمان پناهندگی در آلمان شرایط تحصیل در آلمان زندگی در آلمان حقوق پرستاری در آلمان تحصیل در رشته پرستاری در آلمان تحصیل پرستاری در آلمان بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران کاریابی در آلمان کار در آلمان برای ایرانیان پناهندگی به آلمان پزشک در المان پزشکی در المان پزشكي در المان استخدام پزشک در المان اعزام پزشک به خارج از کشور اعزام پزشک به خارج اعزام دانشجوی پزشکی به خارج سایت کاریابی اتحادیه اروپا ویزای کار سوئد ویزای کار در اروپا موسسه کاریابی در آمریکا زندگی در آلمان مشکلات زندگی در آلمان زندگی در آلمان چگونه است؟ اقامت در آلمان، مهاجرت به آلمان، کار در آلمان ،مهاجرت کاری به آلمان، تحصیل در آلمان، زندگی در آلمان آیا زندگی در آلمان خوب است تجربه زندگی در آلمان اقامت در آلمان